Laipni lūdzam mēbeles pasaulē Bidamax.


Mēs ļoti rūpīgi strādājam ar katru pasūtītāju. Mūsu dizaineri ņem vērā visas Jūsu vēlmes, veidojot mēbeļu projektu. Mēs pārveidosim Jūsu dzīvokli vai biroju tā, lai nišas, stūri, mansardi pārvērstos par ērtiem un ietilpīgiem plauktiem, iebūvētiem skapjiem-kupe, garderobēm un virtuvēm.


Ja Jūs nolemsiet iegādāties iebūvētu skapi-kupe pēc pasūtījuma, pie kam kvalitatīvu un skaistu (kas ir diezgan svarīgi, jo tām ir jāpilda ne tikai savu tiešu funkciju, bet arī jāizdaiļo Jūsu istabu vai gaiteni), droši griežaties pie mums.


Netērējiet savu laiku un zvaniet mūsu inženieram-konsultantam. Atbraucot pie Jums, viņš atvedīs sev līdz materiālu paraugus, lai Jūs varētu izvēlēties piemērotu faktūru un krāsu. Inženiera izsaukums neparedz obligātu mēbeļu pasūtīšanu. Mūsu inženieris atbrauks Jums ērtākā laikā, palīdzēs izvēlēties skapja-kupe vai citas mēbeles dizainu un konstrukciju, veiks nepieciešamus mērījumus.


Mēbeļu ražošanas process tiek veikts uz ievestām iekārtam un, atkarībā no unikāla pasūtījuma, aizņem laiku no divām līdz trim nedēļām. Mūsu kvalificētie montētāji, ar lielu darba pieredzi, piegādās Jūsu pasūtījumu Jums ērtākā laikā un iesāks to montāžu.


Montāžai būs nepieciešamas dažas stundas. Pēc skapja montāžas kvalitātes pārbaudes tiek parakstīts akts par pasūtījuma pieņemšanu. Mūsu firma nodrošina garantijas un pēc garantijas apkalpošanu. Maksimālās ticamības un zemās cenas apvienojums padara mūsu mēbeli par ideālu izvēli tieši Jums.

KONTAKTI: SIA "BIDAMAX"

Adrese: Gaiļezera 8 (T/C Penta), Riga, LV-1079

Tālr./fakss: +(371) 67593310


FACEBOOK

E-mail: info@bidamax.lv

Skype: bidamax1

Konstruktors: (mob.) +(371) 20038593

Menedžeris: (mob.) +(371) 20027468

Darba Laiks:

P, O, T, C, P - no 10:00 līdz 19:00

S - no 10:00 līdz 15:00

Sv - brīvdiena

Piedāvātie pakalpojumi

Par Bidamax

Uzdot mums jautājumu

Reg.nr. LV 40103277472